Aktualności
Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
- 1
Nie kwiatek, a datek – podsumowanie akcji
W ramach akcji „Nie kwiatek, a datek” w dn. 26.06.2026 r. zebraliśmy 2.770,00 zł.
Za zrozumienie i hojność w imieniu Soni Grabowskiej, jej Rodziców i całego Grona Pedagogicznego bardzo dziękuję!!!
Rafał Pocześniok
Pożegnanie z kółkiem teatralnym
Członkowie kółka teatralnego z klasy VIII zapraszają zainteresowanych na słuchowisko radiowe pt.: Zegar". Jest to ich pożegnalna inicjatywa, w której wykazać się mogli swymi możliwościami artystycznymi. Trudność tej formuły polega na tym, że wykorzystać można jedynie głos, budując nim zarówno obraz, którego nie ma, jak i emocje oraz wszelkie odniesienia do nich.
Członków szkolnego kółka teatralnego wspierały również inne osoby, za co należą im się podziękowania.
Słuchowisko przeznaczone jest dla uczniów powyżej klasy V. Spektakl trwa 52 minuty.
Serdecznie dziękuję
Jerzy Kaufmann
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 (26 czerwca 2026 r.)
Odjazd:
Spórok - 7:50
Spórok Baniok - 7:52
Staniszcze Małe (szkoła) - 8:00Godz. 8:00 – uroczyste przejście wszystkich uczniów z pocztem sztandarowym do kościoła, Msza św. (ok. godz. 8:10) w kościele parafialnym pw. Ducha Świętego w Staniszczach Małych, a następnie przejście z pocztem sztandarowym do szkoły
Godz. 9:00 – wręczenie nagród i świadectw uczniom kl. 1-3 (sala gimnastyczna szkoły)
Godz. 9:00 – wręczenie świadectw uczniom kl. 4-7 (sale klasowe)
Godz. 9:40 – przejście kl. 4-7 do sali przy OSP Staniszcze Małe
Godz. 10:00 – wręczenie nagród i świadectw absolwentom, uczniom wyróżnionym z klas 4-7.
Odjazd:
Staniszcze Małe (szkoła) - 10:40
Staniszcze Małe (szkoła) - 11:25Świetlica w tym dniu pracuje zgodnie z planem. Po godz. 11:25 odbiór dzieci ze Spóroka we własnym zakresie. Za utrudnienia przepraszamy!
Rafał Pocześniok
Czwartek, tj. 25.06.2026 r., w naszej Szkole
Uczniowie kl. 1-3 udają się na wycieczkę do kina w Opolu.
Uczniowie klas 4-8:- lekcje 1-3 zgodnie z planem;, o godz. 10:00 obiad
- wyjście do sali przy OSP o godz. 10:15
- pożegnanie uczniów klas 8 – część artystyczna od godz. 10:30
- powrót do szkoły o godz 12:20
Powrót do domu po 5 lekcji.
W tym dniu świetlica działa zgodnie z planem (do 15:30).
Rafał Pocześniok
Środa, tj. 24.06.2026 r., w naszej Szkole
W środę od 1 do 5 lekcji odbędzie się Dzień z Wychowawcą.
- kl. 1-6 udają się na przystań Pana Hajduka w Staniszczach Małych
- kl. 7 i 8 udają się na próbę do sali przy OSP, a następnie dołączają do kl. 1-6 na przystani.Klasy są pod opieką swoich Wychowawców (za wyjątkiem: kl. 7 do 3 lekcji włącznie opiekuje się Pani Iwona Cierpich; natomiast kl. 2 do 5 lekcji włącznie Pani Agnieszka Jańczak).
Powrót do domu po 5 lekcji.
W tym dniu wszystkie obiady sa odmówione, natomiast świetlica działa zgodnie z planem (do 15:30).
Rafał Pocześniok
Czytanie na polanie
Drodzy Uczniowie!
Jutro w ramach wyjścia na przystań odbędzie się akcja "Czytanie na polanie", której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, integracja środowiska lokalnego, zwrócenie uwagi uczniów na czytanie jako atrakcyjną formę spędzania czasu wolnego w szkole oraz zachęcenie uczniów do sięgania po książkę w każdej sytuacji i każdym miejscu.
Wielu z Was o tę akcję pytało. Zachęcam do zabrania ulubionej książki i czytania na świeżym powietrzu!
Agnieszka Jańczak
Zaproszenie na pożegnanie Uczniów i zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Szanowni Rodzice Uczniów Klasy Ósmej,
serdecznie zapraszamy Państwa na uroczyste:
- pożegnanie Uczniów, które odbędzie się 25 czerwca 2026 roku o godzinie 10:30 w sali przy OSP Staniszcze Małe;
- zakończenie roku szkolnego 2025/2026, które odbędzie się 26 czerwca 2026 roku o godzinie 10:00 w sali przy OSP Staniszcze Małe.
Będzie to wyjątkowy moment podsumowania ośmiu lat nauki, wręczenia nagród oraz podziękowań. Państwa obecność będzie dla absolwentów ogromnym wsparciem i zwieńczeniem ich dotychczasowych sukcesów.
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
Nie kwiatek, a datek
Zwyczajowo, na zakończenie roku szkolnego uczniowie przynosili wybranym nauczycielom kwiaty. W ramach akcji zamiast kwiatów wrzuca się do puszki drobny datek. Zabrane pieniądze przeznacza się na szczytny cel. Akcja jest oczywiście dobrowolna.
W tym roku chcielibyśmy przeznaczyć ewentualnie zebrane pieniądze na dofinansowanie rehabilitacji małej Soni Grabowskiej z Kolonowskiego. Dziewczynka choruje na rzadką chorobę genetyczną NBIA (neurodegeneracja z akumulacją żelaza w mózgu).
Zwracamy się więc z prośbą do wszystkich chętnych o zrozumienie i włączenie się do tej akcji. Niech ten gest będzie szczytnym podsumowaniem roku szkolnego. Wyraźmy tym swoją dobroć serc i empatię.
Rafał Pocześniok
Gala podsumowująca Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe oraz konkursy organizowane przez Opolskiego Kuratora Oświaty
16 czerwca odbyła się uroczysta gala podsumowująca Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2025/2026 oraz konkursy organizowane przez Opolskiego Kuratora Oświaty.
Z ogromną dumą informujemy, że wśród wyróżnionych znalazło się aż troje uczniów naszej szkoły. Byli to:
- Maja Laskawiec, laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii,
- Hania Pros, laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii.
- Szymon Muc, finalista Konkursu Losy Żołnierza i Oręża Polskiego.
Podczas gali uczniowie odebrali gratulacje z rąk Pani Kurator Oświaty.
To wyjątkowe wydarzenie było niezwykle wzruszającym i niezapomnianym przeżyciem zarówno dla uczniów i ich rodziców, jak również dla nauczycieli oraz dyrekcji szkoły. Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych uczniów. Możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu i znalezienia się w gronie nielicznie wyróżnionych osób z całego województwa jest dla naszej szkoły ogromnym zaszczytem.
Mamy nadzieję, że takie sukcesy będą inspiracją i motywacją dla innych do rozwijania swoich zainteresowań oraz pasji.
Mirela Barton-Kaliciak
1
Wakacje z MATzoo – podejmij letnie wyzwanie i zgarnij dyplom!
Czy matematyka w wakacje musi być nudna? Oczywiście, że nie! Rusza kolejna edycja projektu „Wakacje z MATzoo”. To idealna okazja, aby połączyć letni relaks z mądrą zabawą i utrzymać swój mózg w świetnej formie!
🎯 Na czym polega projekt?
Zasady są banalnie proste!
-
Od 1 lipca do 31 sierpnia na stronie matzoo.pl codziennie pojawia się tylko jedno zadanie do rozwiązania.
-
Zadania są dostosowane do Twojej klasy (od przedszkolaka do ósmoklasisty).
-
Rozwiązanie zadania zajmuje dosłownie 2-3 minuty dziennie!
🏆 Dlaczego warto wziąć udział?
-
Super nagroda: Każdy uczestnik, który wykaże się systematycznością, otrzyma imienny Certyfikat Wytrwałego Matematyka – to świetny dokument do Twojego szkolnego portfolio, a we wrześniu zostaniecie dodatkowo nagrodzeni na lekcjach matematyki.
-
Forma bez wysiłku: Dzięki krótkim, codziennym grom matematycznym, we wrześniu wrócisz do szkoły z tarczą. Żadna klasówka na start Cię nie zaskoczy!
-
Zabawa zamiast nudy: Zadania mają formę kolorowych, interaktywnych łamigłówek.
🚀 Jak dołączyć?
-
Wejdź na stronę www.matzoo.pl
https://matzoo.pl/wakacje/ -
Kliknij w zakładkę z projektem wakacyjnym.
-
Rozwiązuj zadania regularnie i zbieraj punkty!
Nie pozwól swoim szarym komórkom zasnąć na całe dwa miesiące! Podejmij wyzwanie, baw się dobrze i udowodnij, że matematyka to Twoja supermoc.
Powodzenia! Trzymamy kciuki za wszystkich uczniów naszej szkoły! 💪🎒🐢
Karolina Rajtor-
Projekt Jugendpunkt
11 czerwca odwiedziła uczniów klas 6-8 naszej szkoły Pani Weronika Koston, aby opowiedzieć im o możliwościach, jakie niesie ze sobą projekt Jugendpunkt. Teraz przyszedł czas na oficjalny start!
To propozycja dla młodzieży w wieku 12–16 lat, która chce poznawać nowych ludzi, działać w grupie i rozwijać się dalej. To nie będą typowe zajęcia. Zamiast ławek i szkolnej atmosfery planowane są warsztaty, kreatywne działania, wycieczki, ogniska i wspólne inicjatywy.
Projekt obejmuje 12 bezpłatnych spotkań, zakończonych wyjazdem na zagraniczny jarmark bożonarodzeniowy. Uczestnicy otrzymają także certyfikat za zaangażowanie i wolontariat.
Pierwsze spotkanie organizacyjne: wtorek, 16 czerwca, godz. 16:00
Miejsce: Miejskie Centrum Kulturalno-Sportowe, ul. Leśna 2a, Kolonowskie
Chętnych zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego:
https://forms.gle/tiqqzTqRDc714aMc7
Rafał Pocześniok
"Jak nie czytam, jak czytam" – podsumowanie akcji
12 czerwca uczniowie PSP Staniszcze Małe-Spórok wzięli udział w akcji "Jak nie czytam, jak czytam". Kapryśna pogoda nie przeszkodziła i każdy uczeń znalazł odpowiednie dla siebie przyjazne miejsce do czytania. Chwila z książką wyciszyła uczestników i przyniosła wiele radości. Dziękuję za udział!
Niespodzianka dla miłośników książek Martina Widmarka opowiadajacych detektywistyczne przygody biura Lassego i Mai. Sam autor podczas Festiwalu Książki w Opolu przekazuje pozdrowienia dla uczniów naszej szkoły i cieszy się, że jego twórczość cieszy się tak dużym zainteresowaniem!
Agnieszka Jańczak
23
XIV Przegląd Piosenki Leśno-Przyrodniczej za nami!
10 czerwca 2026 r. w Leśnictwie Dębie odbył się kolejny, już XIV Przegląd Piosenki Leśno-Przyrodniczej, przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych z gmin: Kolonowskie, Zawadzkie i Jemielnica. Przegląd ma charakter konkursu, w którym przyznawana jest jedna główna nagroda dla zwycięzcy, a jest nią wyrzeźbiona ręcznie „Złota Wilga”.
W tegorocznej edycji naszą szkołę reprezentował zespół wokalno-instrumentalny w kategorii klas 7-8 oraz duet w kategorii klas 4-6.
I zarówno zespół z piosenką „Czar ogniska”, jak i duet w składzie:
Zofia Piontek i Małgorzata Zganiacz z piosenką „ Nasza Jaworzyna” wywalczył „Złotą Wilgę”!
A skład zespołu przedstawiał się następująco: Zofia Piontek, Małgorzata Zganiacz, Emilia Mirek (marakasy), Kinga Palus, Milena Piegza, Julia Brabańska, Amelia Kulig (marakasy), Emilia Kozioł, Monika Szmolka, Paulina Zych, Zofia Wojtakowska, Szymon Kabut, Stefania Pros, Aneta Janik, Halina Bartodziej, Anna Gerlich oraz na gitarze Mateusz Zych i perkusji Tomasz Kłopotowski.
Wszystkim wykonawcom serdecznie GRATULUJĘ!
Iwona Cierpich
"Jak nie czytam, jak czytam"
12 czerwca 2026 r. o godz. 10:00 w ponad 2 tys. bibliotek (głównie szkolnych i publicznych) odbędzie się kolejna edycja akcji bicia rekordu czytania w jednym momencie. Nasza szkoła weźmie w niej udział.
Kilkaset tysięcy dzieci i nastolatków z całej Polski będzie czytać książki. W swoich bibliotekach, szkołach, przedszkolach, w parkach i na rynkach. Bez przymusu i dorabiania filozofii, każdy to, na co ma ochotę.
Akcja „Jak nie czytam, jak czytam” odbywała się dotąd 5 razy: w latach 2016-19 oraz ponownie w 2023 r. Rekordowo uczestniczyło w niej 459 tys. osób. Głównym organizatorem jest redakcja miesięcznika Biblioteka w Szkole, a organizatorami lokalnymi – ponad 2 tysiące bibliotek wszystkich typów. Akcja jest darmowa, niekomercyjna, niepolityczna, bez zewnętrznego finansowania.
Pomysł na akcję powstał w kontrze do wskaźników czytelnictwa i stereotypowi, że „młodzież nie czyta”. Tymczasem młodzi ludzie czytają znacznie więcej niż dorośli (41% Polaków powyżej 15. roku życia zadeklarowało przeczytanie przynajmniej jednej książki), a jednocześnie są przez dorosłych pouczani. Pora odwrócić role: niech to uczniowie pokażą dorosłym, jak się czyta.
Głównym celem akcji jest budowa pozytywnego wizerunku czytania. Sprawienie, by książka nie kojarzyła się młodym ludziom z obowiązkową lekturą, lecz z czymś przyjemnym, ze spokojem, z wolnym czasem i rozrywką.
12 czerwca, w piątek, o godzinie 10.00 uczniowie PSP Staniszcze Małe-Spórok im. św. Jacka przez 20 minut będą czytali dowolnie wybrane i przyniesione do szkoły książki z domu lub wypożyczone ze szkolnej biblioteki.
Jesteśmy oznaczeni na mapie czytelniczej:
https://czytamy.org/mapa?edition=2026&city=Staniszcze+Ma%C5%82e&cz_school_id=&area_id=8
Pozytywnych wrażeń z książką i miłego czytania!
Od piątku rozpoczyna się także Festiwal Książki w Opolu. Będzie możliwość zakupu nowości wydawniczych i spotkania pisarzy.
Szczegóły poniżej:
Agnieszka Jańczak
Wycieczka klas 4–7 do Torunia
W dniach 2–3 czerwca uczniowie klas 4–7 naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Torunia. Pogoda przez cały wyjazd była bardzo sprzyjająca, co dodatkowo umilało zwiedzanie i wspólne spędzanie czasu.
Pierwszego dnia spotkaliśmy się z niezwykle charyzmatyczną panią przewodnik, która w ciekawy i angażujący sposób opowiadała o zabytkach oraz historii Starego Torunia. Zwiedzanie urozmaicone było konkursami i zagadkami, dzięki którym uczniowie mogli aktywnie uczestniczyć w odkrywaniu miasta.
Następnie odwiedziliśmy Dom Legend Toruńskich, gdzie uczniowie nie tylko słuchali opowieści, ale również brali udział w przygotowanych scenkach. Było przy tym sporo śmiechu i dobrej zabawy.
Kolejnym punktem programu były warsztaty pieczenia pierników toruńskich. Było to wyjątkowo ciekawe i radosne doświadczenie, podczas którego uczniowie nie tylko zdobyli nową wiedzę, ale również mogli własnoręcznie wykonać tradycyjne pierniki.
Po zakwaterowaniu w hotelu i wspólnej kolacji pan Mateusz zorganizował wieczorny spacer. Piękna pogoda sprzyjała integracji, a czas spędzony na boisku i placu zabaw pozwolił uczniom jeszcze lepiej się zintegrować.
Drugiego dnia wycieczki rozpoczęliśmy zwiedzanie Nowego Miasta Torunia ponownie w towarzystwie naszej pani przewodnik. Następnie udaliśmy się do Muzeum Historii Partaczy, gdzie uczniowie mogli w praktyczny sposób poznać realia pracy dawnych rzemieślników i wziąć udział w przygotowanych warsztatach.
Na zakończenie wycieczki obejrzeliśmy seans w Planetarium, który był ciekawym podsumowaniem całego wyjazdu i pozwolił nam przenieść się na chwilę w kosmiczne przestrzenie.
Wycieczka była bardzo udana i pełna wartościowych doświadczeń. Uczniowie zasługują na duże uznanie za zaangażowanie, skupienie oraz godne reprezentowanie szkoły przez cały czas jej trwania.
Opiekunowie: Mateusz Pinkawa, Mirela Barton-Kaliciak, Malwina Koj, Marianna Obst-Budny
41
MAMY CERTYFIKAT „TRZYMAJ FORMĘ!”
Z dumą informujemy, że nasza szkoła otrzymała oficjalny certyfikat za udział w XIX edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!”! Nasi uczniowie wykonali mnóstwo ciekawych zadań. Co dokładnie zrobiliśmy?
- Zdefiniowaliśmy zdrowie – wiemy już, że to doskonałe samopoczucie fizyczne i psychiczne, a nie tylko brak chorób.
- Poznaliśmy składniki odżywcze – wiemy, jaką rolę pełnią białka, tłuszcze, węglowodany oraz witaminy i gdzie ich szukać.
- Zostaliśmy świadomymi konsumentami – potrafimy czytać etykiety w sklepie i znamy swoje prawa.
- Planujemy menu – opanowaliśmy sztukę układania pełnowartościowych posiłków na cały dzień.
- Stworzyliśmy „Mój Talerz Supermocny” – trójwymiarowe makiety idealnie pokazały nam zdrowe proporcje (50% warzyw/owoców, 25% produktów pełnoziarnistych, 25% białka).
- Postawiliśmy na ruch – nie ma dobrego treningu bez porządnego wstępu! Przygotowaliśmy autorskie zestawy ćwiczeń na idealną rozgrzewkę.
Wielkie brawa dla wszystkich uczniów za zaangażowanie! Pokazaliśmy, że zdrowie to nasz wspólny wybór!
Barbara Macygon - pedagog
MATEMATYCZNE SUKCESY
Z ogromną dumą i radością informujemy o fantastycznym sukcesie uczniów naszej szkoły w tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”!
Czworo naszych reprezentantów wykazało się niezwykłą logiką, sprytem i matematyczną intuicją, zdobywając prestiżowe wyróżnienia. Walka była zacięta, a zadania – jak co roku – wymagały nieszablonowego myślenia.
Oto nasi matematyczni mistrzowie:
- Halina Bartodziej w kategorii Maluch (klasa III i IV);
- Paweł Ziaja w kategorii Beniamin (klasa V i VI);
- Szymon Muc w kategorii Kadet (klasa VII i VIII);
- Martyna Ploch w kategorii Kadet (klasa VII i VIII).
Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom tak wspaniałego wyniku! Wasz upór, pasja i ciężka praca przyniosły piękne efekty.
Jednak to nie koniec matematycznych wyróżnień!
Szybcy niczym błyskawica! Konkurs na Mistrza Tabliczki Mnożenia
W naszej szkole odbyły się emocjonujące potyczki matematyczne, które wyłoniły tegorocznych Mistrzów Tabliczki Mnożenia!
Zasady były proste, ale bezwzględne: uczestnicy musieli zmierzyć się z zestawem 5 losowych zadań z tabliczki mnożenia. O wygranej nie decydowała jednak sama poprawność, ale czas. Liczyła się każda setna część sekundy!
Rywalizacja toczyła się równolegle w trzech kategoriach wiekowych, dostosowanych do poziomu trudności:
- klasa III: tabliczka mnożenia do 50
- klasy IV-VI: tabliczka mnożenia do 100
- klasy VII-VIII: tabliczka mnożenia do 500
Kto zdobył tytuł Mistrza?
Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach udowodnili, że mnożenie mają opanowane do perfekcji – ich czasy odpowiedzi były po prostu imponujące!
Oto nasi Mistrzowie Mnożenia:
- Antoni Sowa klasa III (czas: 1:18)
- Dominika Ploch klasa VI (czas: 15 sekund!)
- Lena Szmolka klasa VIII (czas: 1:21)
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za podjęcie wyzwania i świetną zabawę, a zwycięzcom gratulujemy fantastycznego refleksu i tytułu szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia!
Karolina Rajtor
Bezpieczne wakacje – spotkanie z policjantami
3 czerwca 2026 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas I-III z przedstawicielami Policji, poświęcone zasadom bezpiecznego spędzania wakacji. Funkcjonariusze omówili najważniejsze zagadnienia związane z bezpieczeństwem nad wodą, w ruchu drogowym, podczas wycieczek oraz w kontaktach z nieznajomymi.
Podczas prelekcji przypomniano uczniom, jak ważne jest rozsądne zachowanie w miejscach publicznych, korzystanie z kasków i elementów odblaskowych, a także unikanie ryzykownych sytuacji. Policjanci zwrócili uwagę na zasady bezpiecznego korzystania z Internetu oraz odpowiedzialne publikowanie treści w mediach społecznościowych.
Spotkanie miało charakter profilaktyczny i było cenną okazją do utrwalenia wiedzy na temat właściwych zachowań w czasie letniego wypoczynku. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w rozmowie, chętnie zadawali pytania i dzielili się własnymi doświadczeniami.
Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza pomoże wszystkim spędzić wakacje bezpiecznie, odpowiedzialnie i radośnie.
Agata Feliks
Dzień Dziecka w naszej Szkole – 8.06.2026 r.
Jutro, tj. 8.06., odbędzie się w naszej Szkole Dzień Dziecka na Przystani Granica.
Szczegółowy harmonogram dnia:
* 7:50 – zbiórka w szkole,
* 8:00 – wyjście pieszo na Przystań Granica,
* 9:00–9:20 – śniadanie,
* 9:20–12:00 – gry i zabawy integracyjne oraz planszówki,
* 12:00 – poczęstunek,
* 12:30 – wyjście powrotne do szkoły,
* 13:15 – zakończenie i powrót uczniów do domu.
Dla uczniów uczęszczających na obiady – obiad po powrocie z Granicy.
Świetlica działa w tym dniu zgodnie z planem (do 15:30).
Rafał Pocześniok
Aktualności
- Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
- Nie kwiatek, a datek – podsumowanie akcji
- Pożegnanie z kółkiem teatralnym
- Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 (26 czerwca 2026 r.)
- Czwartek, tj. 25.06.2026 r., w naszej Szkole
- Środa, tj. 24.06.2026 r., w naszej Szkole
- Czytanie na polanie
- Zaproszenie na pożegnanie Uczniów i zakończenie roku szkolnego 2025/2026
- Nie kwiatek, a datek
- Gala podsumowująca Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe oraz konkursy organizowane przez Opolskiego Kuratora Oświaty
- Wakacje z MATzoo – podejmij letnie wyzwanie i zgarnij dyplom!
- Projekt Jugendpunkt
- "Jak nie czytam, jak czytam" – podsumowanie akcji
- XIV Przegląd Piosenki Leśno-Przyrodniczej za nami!
- "Jak nie czytam, jak czytam"
- Wycieczka klas 4–7 do Torunia
- MAMY CERTYFIKAT „TRZYMAJ FORMĘ!”
- MATEMATYCZNE SUKCESY
- Bezpieczne wakacje – spotkanie z policjantami
- Dzień Dziecka w naszej Szkole – 8.06.2026 r.