Od środy, tj. 10 września 2025 r., uczniowie klas 1-3 naszej Szkoły przez 10 tygodni będą uczyć się pływania na basenie w Dobrodzieniu.
Transport zapewnia firma DISTRANS z Myśliny. Uczniowie wraz z opiekunami będą wyjeżdżać po 5 lekcji (12:20) z naszej szkoły. Zajęcia na basenie będą odbywać się w godz. 13:00-14:30. Powrót do szkoły nastąpi ok. godz. 15:15.
Na basen uczniowie zabierają ze sobą: czepek, klapki oraz ręcznik.
Harmonogram wyjazdów:
- środa – 2 grupy: kl. 1 i 2 + MD i IŚ
- piątek – 1 grupa: kl. 3 + AF
Rafał Pocześniok