Wszyscy jesteśmy świadkami i uczestnikami nietypowego czasu przedświątecznego, a za kilka dni przeżywać będziemy także inaczej niż zwykle Boże Narodzenie. Wiele rzeczy z konieczności odbywać się musi inaczej niż zazwyczaj. Inaczej wyglądają też tegoroczne jasełka szkolne. Przedstawienie to czekało prawie dwa lata. Najpierw moja nieobecność, a teraz wirus pokrzyżowały plany realizacji. Nie daliśmy jednak za wygraną. Teraz albo nigdy! Za zgodą Pana dyrektora i z pomocą techniki wykonaliśmy zadanie. Uczestniczyło w przedsięwzięciu piecioro aktorów - z konieczności (jeszcze raz przepraszam pozostałych, którzy nie mogli wziąć udzikału w realizacji). Byli to: Wiktoria Brzozowska, Paulina Grabowska, Milena Jarzombek, Martyna Pros i Dawid Kulig. Serdecznie im dziękuję za zaangażowanie i poświęcenie swojego czasu. A oto efekt naszych wspólnych działań:
Jerzy Kaufmann

